Ar tu tai išgertum? - bet jeigu tai būtų viskas ką turi?

2010.08.29 23:38 blablabla_
  • 7
2
Ar tu tai išgertum?







Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
šeip nuo nešvaraus vandens labai daug ligų būna ;\
Nuotraukos nėra
Anonimas 5776    
Isgerciau, o ka darysi? Gyvenam tik viena karta.
Grįžti į viršų