Atsidarai pakelį gumos - ir staiga visi tavo geriausi draugai.

2010.09.30 blizgutis
  • 336
42
Atsidarai pakelį gumos







Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
perku bilietą į rusiją varysiu gumos pirkt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5439    
mmmm,guma...AAAARLLLLLLLL......
Nuotraukos nėra
Anonimas 5722    
galejo bent lietuviskas pakuotes paveiksliukai but
Nuotraukos nėra
blizgutis 5733    
#35 gaila,kad rusiskai nemoku :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
tiesa ;p
kamilute 5744    
Tiesa ;D
Kristea 5745    
Geras : D Tikra tiesąą ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5745    
Tik isvercia demotivatorius is rusu kalbos ir tuos pacius paveiksliukus emia.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
nu ką aš žinau.... nebeturi chebra ką pasakyti, kad tokios nesąmonės jau demo..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#31 pats net tokios neparasytum :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
būtent taip ! ir netik gmos, bet belekokio maisto :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
simtaprocentine pradinuku demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Nu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Niera cia ko nesuprast, turi gumos ir visi tampa tavo draugais vien del to kad gautu ka nors paziaumot.;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
Niera cia ko nesuprast, turi gumos ir visi tampa tavo draugais vien del to kad gautu ka nors paziaumot.;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
tai man snd ir buvo;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#24 Nesi turejes pakelio gumos
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
XD GERAS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Nieka nesupratau ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
"dėl draugo tu gali viską - net paaukoti savo gyvybę, bet kai kalbama apie gumą - tai ne, ji paskutinė!"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
SOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO TRUE.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
Atsidarai pakelį cigrečių, ir visi staiga tavo draugai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
nu cipsais tas pats ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
jo... ypac kaip paruko:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#14 tai ir ko cia dar skundies?
Algirdas9 5747    
Klasės auksinė taisyklė - nesinešk nieko valgomo į klasę, nes viską "atima" Max 30% lieka tau :D
garbane 5747    
gerai, kad gumos nemėgstu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
tikrai neaaa.....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
nusiperki pacioka cizu nueini pries pamokas parukyt blet vakare ziuri 5 liko o surukiau kokias 6 tik ;D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
True :D
Pouu 5747    
Nors gumos nemokamai gauni... xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#10 jo nusipirkai pacioka jau puses nebera;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
su cigaretem taip buna..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
pas mus tai šulei nesvarbu kas tai butu, svarbu kad valgomo, ir visi tavo geriausi draugai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
mano gumos staiga visos dinksta;] patiko demo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
#5 sutinku ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
nu jo ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Dirol levos, geriau orbit ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
taspats ir su cigaretem
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
true :)))
Nuotraukos nėra
supahh. 5748    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
tiksliai :D
Grįžti į viršų