nu jo, man taip nebuvo dar, tai ir nesupratau, dekui.
Priežastis neišgerti kavos
Anonimas
5410
Sweetlybunny
5411
Kiek galima kurti tas pačias demo tik kitais žodžiais..........
Anonimas
5411
nesuprantu kiek laiko reike nesiot tas paces kojnes kad taip sunesiot arba dirbt stroikese basam gruzo nesiotoju reiketu
Anonimas
5411
As kol supratau,kad cia kojines ;D Ubageliai jus. Eikit i kavine,ten batu nusimaut nereikia :D Nors.. Kokia cia dar kavine,jei 4 lituku kojinems neturit..
Anonimas
5411
zilwis777, pasikeisk kojines... Jei neturi kojinių, tai ką jau kalbėt apie kažkokį telefoną ar kompiuterį :D
Sylon
5411
as dar su tokiom eiciau :D
Anonimas
5411
nu jeigu nesiojat tokias koines tj kzn... man kai suplysta as ismetu
Anonimas
5411
Tai tik juokauju :D
zilwis777
5411
#4 Gyti, tik norėjau padėti #1 ...
Anonimas
5411
Žilvi, ar gražu kopijuoti mano sakinį? :D
zilwis777
5411
Tave pakviečia į vidų išgerti kavos, o tuo metu tavo kojinės tokioj būsenoj kaip demo fotkėje, eitum gerti?
Taute
5411
#1 o ką, neaišku kažkas?
Anonimas
5411
request for captain obvious !
|

