Farams - Jis būtų naudingas

2011.11.10 borrne
  • 87
7
nu, as, esu, biski, ekstrasenso, ismokes



Nuotraukos nėra
Anonimas 5139    
Blemba, tas policininkas uznesa i Foksa Malderi siek tiek, ypac, kai nusisypso, plius ta X-Failu muzikele :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5264    
prisiziurejo perdaug tv
Nuotraukos nėra
Anonimas 5340    
prasau tik nepradekit cituot visko kaip facebookiniai, patys viska matem ir girdejom
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
Cia tik klaipedoj tokie veisiasi:D
Vileidzas 5341    
o cia sitas geras frajeris :D
Spartasaurus 5341    
gera vaidyba
Nuotraukos nėra
Anonimas 5341    
'o koks megstamiausias jusu psy..' jau grynai psychas norejo sakyt :D
Grįžti į viršų