Nu tai kad debiliskas demo kuri.
|
Anonimas
5736
Vyncas2
5807
#2 Satanistų : D
Vyncas2
5807
#8 adminai yra vaikai. Tai kurk tokias kad būtų juokinga arba tokias kokių vaikai nesuprastų
Anonimas
5808
nu jei gerai prisimenu tai sakydavo kad dievas, jo sunus(Jezus) ir sventoji dvasiai yra vienas trijuose asmenyse. Dar ir db nepagaunu ka tai reiskia
Anonimas
5808
to xzenkax tu ir jo sunus, tu nuo jezaus nieko nesiskiri :)
Anonimas
5808
jaučiu pirmas kuris prajuokino :D
Anonimas
5809
LOL ta dah!!! xD
Anonimas
5809
Ta dah!!!! xD
Anonimas
5809
ziurint kurios krikscioniu grupeles paklausi. ;)
Anonimas
5809
Jėzus yra Dievo sūnus, o ne Dievas ;)
|

