Dar turi laiko nuspręsti, - ar nori pagal jo melodiją šokti...

2012.10.27 bujojus
  • 21
6
Dar turi laiko nuspręsti,






Nuotraukos nėra
Anonimas 4970    
sokit pagal ka norit.visi jus idiotai. Visi snekat nieko nedarot.Eikit streikuokit ar dar kanors.Pries akis jum vagia ir vogs,nes jum patinka moketi didziulius pinigus uz ora.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4985    
Patiktų, jau balsavau už jį. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4985    
O pagal zydu dudele sokti geriau?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
Lietuva sok su manim gang nam style
Geras_Iksas 4986    
e, o pagal konservatoriu patiko sokti sia kadencija? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
eh tas bandos jausmas... Kada pradesit patys mastyt... :)
Grįžti į viršų