#14 pakvipo nacionalizmu
Gerti tai visi norime, - o dirbti tai nėra kam...
Anonimas
5087
YouAreBUSTED
5337
#7 pakvipo lenku
Anonimas
5456
Legendinis!
Anonimas
5467
mama čia tu?
ImNotJesus
5470
O siaube. : DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Anonimas
5470
xD
Anonimas
5470
Cystas rusas paskutinei fotkei :D
Anonimas
5471
kaip sakoma, zmones gali gerti 8-uonias dienas nedirbdami, o kupranugaris gali 8-uonias dienas dirbti negerdamas:D
Anonimas
5472
O litvinai pavidi tai trolina :) bet manes tai neveikia, as susipazines su internetu ;)
Anonimas
5472
:D
ega
5472
#1 su dzedaju galiom grindis sluoja ir tuoletus plauna vietinej maximoj.
povilasq
5472
Isgerkime uz tai, kad dirbti butu kam!
Anonimas
5472
#2 :D
Anonimas
5472
#1 nu tj aisku visi jedajum noretu dirbt, master yoda
Anonimas
5472
Eik n* , as nenoriu gert , bei darbas man patinka. Pramoga. Namie sedeti nuobodu.
|

