fainai
Įjunkit šildymą... prašau...
Anonimas
4949
Anonimas
4996
fainuoliukas kicius :)
Anonimas
4998
#5 O, turi dar kitų draugų, kurie turėtų kates, bei būtų gerai, kad išvardintum ir jų akių spalvas.
Emma11956
4998
Mano draugės kicius grynai toks pats tik, kad žydros akys :D
Anonimas
4998
Pas mus mokykloj wos ne tas pats kaip laukia ir ziuri direktorė, kad niekas su stirukem nesedetu
Anonimas
4998
pas mane tai vakar pajunge :o
Anonimas
4998
Nejunkit, velniai...
Geras_Iksas
4998
tipo nera pas tave klaviaturoj į ir ą raidziu?
|

