Kai neturiu pinigų, reikia visko. - Kai turiu pinigų, neperku nieko.

2012.09.18 bujojus
  • 27
4
Kai neturiu pinigų, reikia visko.







Nuotraukos nėra
BCZalgiris 5028    
Kas tiesa tas ne melas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5028    
Nesąmonė. Greičiau kai labai reikia ar noris kažką nusipirkt,pinigų nėra, bet kai yra leidi ant beleko negalvodamas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5029    
Jei neleidziant pinigu jie baigias reiskia reikia pinigus saugiau laikyt.
Grįžti į viršų