Idomiai
Kalbėti reikia, - bet tik tada, kai tai yra būtina.
Anonimas
5098
Geras_Iksas
5098
o tai tarkim kaip anekdota papasakot arba paklaust kazko?
Anonimas
5098
Jei visada sijosi per tuos sietus, staigiai apkaltins "zodziu ieskojimu kisenej", po to seka "kvailas, neturi ka pasakyt" ir t.t. ir visai nesvarbu, kad su dauguma "turinciu ka pasakyt" nera apie ka kalbet...
Anonimas
5098
Tu gejus
|

