#9 siaip sunys is vilku kile tokie jau ir naminiai turi inkstintus tik kai kurie jau prislopinti...
Labiausiai gaila tų, - kuriems mes esame brangiausi!
Anonimas
5302
Spameris
5302
#7 Lygini laukinį liūtą su naminiu šunimi? Kiek tau metų, 12?
Anonimas
5302
gili mintis. patinka...
Anonimas
5302
#6 ne juroj randasi kad nenuplauktu... vezliai ir vandenyne nepasiklysta visada grizta pereti ten kur issirito o cia suo nebegali i kranta nuplaukti mat didziausi vandenynai cia jam...aplamai stebiuosi kaip be zmogaus liutas sugeba grobi pagauti...
Spameris
5302
#5 Nu ir kurgi jau jis nuplauks kai aplink tik vanduo?
Anonimas
5303
#3 vargsas suniukas bekojis... o siaip nemaciau nei vienu suns kuris nemoketu plaukti :D
Anonimas
5303
lyg gyvunai patys nemoka issigelbet....
Spameris
5303
Žmonės patys išlįs, rankas kojas turi, arba juos išgelbės gelbėtojai. Deja, gyvūnus per stichines nelaimes gelbėja tik filmuose.
Anonimas
5303
ir joks dievas jam nepadejo, vargsas suniukas
Anonimas
5304
:<
|

