Naujasis Kauno miesto herbas!

2013.03.07 bujojus
  • 108
14
Naujasis Kauno miesto herbas!






Nuotraukos nėra
Anonimas 4849    
dbr visi kauniečiai įsižeidė ir galvoja, kad čia lb rimta, ir stumia iškarto ant Vilniaus
Magonis 4850    
Lenkai inirse
Nuotraukos nėra
Paprastasis 4854    
#9 nes klaipeda yra geriausias ir graziausias miestas lietuvoje. turim jura, turim palanga, o visi kiti smirda ir dziusta prie ezeru ir upiu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4854    
Smagu kai vilniečiai su kauniečiais riejasi. O apie Klaipėda visi tyli, nes Klaipėda atsigauna :D Turėtu ir kitų miestų savivaldybės imtis kažko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4855    
toki reik kur Prie savivaldybes pastatyt. tegu kelius sutaiso kiek galima. o kaip Vilnieciu meginimo tyciotis tai to nepriimu,nes Duobes - uzlyginsi, o lenku jau neisvarysim. aisku cia bairis,neturiu nieko nei pries lenkus nei pries vilniu.cia tiesiog valdzios rupescio savo miestu atspindys - skyle kely.
WRX 4856    
#6 Atklydo ir prasmego
Nuotraukos nėra
Anonimas 4860    
Čia gi smegduobė... negi Kauno tauras atklydo į Vilnių?
Emma11956 4860    
O vietoj Vilniaus herbo jau drąsiai galima dėti lenkų vėliavą ;)
Geras_Iksas 4860    
:D raudonas pliusas
Ignassin 4860    
Kaune prie savivaldybės tokį plakatą!!!
ronin 4860    
FANTASTIKA! Aukščiausias humoro lygis! Užgerbiau (handshake)
Nuotraukos nėra
Anonimas 4860    
+1 :D
Grįžti į viršų