#11 Entuziastingos? Mano šuo nulipa nuo lovos tik pavalgyti ar išeiti į lauką. Miega ir miega xD
Penkios priežastys - kodėl šuo yra geriau nei katė
Anonimas
4898
Anonimas
4898
Kates man labiau patinka del charakterio. Sunys tokie entuziastingi visa laika, del visko, tiesiog neidomu man su jais po kiek laiko (nesakau kad nekenciu sunu).
Anonimas
4899
#6 #7 Tai paaiškinkit, kas bendro tarp jūsų nuomonių ir žodžio "akivaizdu".
Anonimas
4899
Tu blt paimk kokį šunį svetimą ir uodegytę paglostyk
Anonimas
4899
ir kuom kates geriau?
Anonimas
4899
akivaizdu, kad kates geriau nei šunys. Nereikia net argumentu. Ir tikrai, bent normaliai isverst galejot..
Emma11956
4899
Šunim irgi ne visur patinka kai glosto, bet kadangi jie nori įtikti šeimininkui tai kartais ir pakenčia :) Ir iš vis, kas čia per palyginimas? Ir be jokių glostymo žemėlapių aišku, kad šunys geriau nei katės!
Anonimas
4899
Grynai mano katė :D. Tik bandai paglostyt iki galo visą nugarą, iškart kanda.
Anonimas
4899
#2 Pabūsiu žmogumi, kuris nesupranta humoro, bet tai glostymo žemėlapis.
Anonimas
4899
CATS FOR EVER!!!
Anonimas
4899
kas cia? zoofilo zemelapis?
Anonimas
4900
hahaha! NOT.
|

