Prisipažinimas meilėje - nebūtinai turi būti „Aš tave myliu!“

2012.10.30 bujojus
  • 34
9
Prisipažinimas meilėje







Nuotraukos nėra
Anonimas 4871    
Klausimas buvo ne kiek laiko, o kaip....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4957    
nesupraaaantu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
KO CIA imanoma nesuprast?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
kaip suprasti? 2m ir 1mėn labai ją mylėjo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
principai principeliai
Geras_Iksas 4986    
not sure ar cia tik panai uzeje buvo principai ar tu tokias 2rnes pastoviai issirenki
Nuotraukos nėra
TheMinDe 4986    
tai gal su gumine lele susidejas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
#1 Ironija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4986    
wtf?
Grįžti į viršų