Prisipažinimas meilėje - nebūtinai turi būti „Aš tave myliu!“

2012.10.30 bujojus
  • 34
9
Prisipažinimas meilėje







Nuotraukos nėra
Anonimas 4874    
Klausimas buvo ne kiek laiko, o kaip....
Nuotraukos nėra
Anonimas 4960    
nesupraaaantu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4988    
KO CIA imanoma nesuprast?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4988    
kaip suprasti? 2m ir 1mėn labai ją mylėjo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4988    
principai principeliai
Geras_Iksas 4989    
not sure ar cia tik panai uzeje buvo principai ar tu tokias 2rnes pastoviai issirenki
Nuotraukos nėra
TheMinDe 4989    
tai gal su gumine lele susidejas...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4989    
#1 Ironija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4989    
wtf?
Grįžti į viršų