#14 dėl to ir išrenka tokius
Spausk LIKE - ir parodyk, jog esi mąstantis lietuvis
Anonimas
3813
Anonimas
4991
#14 Teisingai.
Anonimas
4993
As apskritai nebalsavau.
bibok
4994
#12 MLDC
Anonimas
4995
Kaip aš galiu paspausti tą "like", kai aš neturiu Facebook'o? :(
Anonimas
4997
pati shudiniausia demotivacija naxuj !!!!
Anonimas
4997
#8 tavo gyvenimas labai palengvėtų, jei nustotum viską absoliutinti.
Anonimas
4998
nespausiu nes rinkau faxa
Anonimas
4998
Visi verkia,kad kubilius blogas,asilas,nemoka valdyti lietuvos,praskolino lietuva,o dabar visi sakot,kad balsuoti uz kubiliu?EIKIT JUS NX!
Geras_Iksas
4998
jauciu sitos demo kurejas balsavo uz violetinius arba uz buratinus. ar lenkus?
Anonimas
4998
#1 ėjau, rinkau ir kas iš to, kai aplink runkeliai?
Anonimas
4998
tai jo reikejo violetinius mekstukus rinkti kad mergaiciu isgelbetumem daugiau ar konservatorius kad dar 50 milijardu i skola nugrimstumem
Anonimas
4998
Verka, nesupratai demo - žmogus balsavo, tačiau ne už juos. Ir vistiek juos išrinko didžioji dauguma idiotų.
Anonimas
4998
koks skirtumas verkiat cia kas ka pakeis db
bearvscat
4998
ejau, balsavau, bet neisrinko.
Anonimas
4998
Būtum mąstantis, būtum ĖJĘS balsuot ir išrinkęs geresnę partiją :)
|

