#14 dėl to ir išrenka tokius
Spausk LIKE - ir parodyk, jog esi mąstantis lietuvis
Anonimas
3816
Anonimas
4994
#14 Teisingai.
Anonimas
4996
As apskritai nebalsavau.
bibok
4997
#12 MLDC
Anonimas
4998
Kaip aš galiu paspausti tą "like", kai aš neturiu Facebook'o? :(
Anonimas
5000
pati shudiniausia demotivacija naxuj !!!!
Anonimas
5000
#8 tavo gyvenimas labai palengvėtų, jei nustotum viską absoliutinti.
Anonimas
5001
nespausiu nes rinkau faxa
Anonimas
5001
Visi verkia,kad kubilius blogas,asilas,nemoka valdyti lietuvos,praskolino lietuva,o dabar visi sakot,kad balsuoti uz kubiliu?EIKIT JUS NX!
Geras_Iksas
5001
jauciu sitos demo kurejas balsavo uz violetinius arba uz buratinus. ar lenkus?
Anonimas
5001
#1 ėjau, rinkau ir kas iš to, kai aplink runkeliai?
Anonimas
5001
tai jo reikejo violetinius mekstukus rinkti kad mergaiciu isgelbetumem daugiau ar konservatorius kad dar 50 milijardu i skola nugrimstumem
Anonimas
5001
Verka, nesupratai demo - žmogus balsavo, tačiau ne už juos. Ir vistiek juos išrinko didžioji dauguma idiotų.
Anonimas
5001
koks skirtumas verkiat cia kas ka pakeis db
bearvscat
5001
ejau, balsavau, bet neisrinko.
Anonimas
5001
Būtum mąstantis, būtum ĖJĘS balsuot ir išrinkęs geresnę partiją :)
|

