#4 Jo. Žiauriai geras filmas :)
Šuns mirtis filmuose - liūdina labiau, nei toje pačioje situacijoje būtų miręs žmogus
Emma11956
4938
Emma11956
4938
Žinoma! Kiekvienas kas yra netekęs mylimo šuns ar katino žino, kad netektis tokia pat skaudi kaip artimo žmogaus netektis...
Anonimas
4938
#3 I Am Legend, jei neklystu, 2008 metų filmas.
Anonimas
4938
Koks cia filmas??
Anonimas
4938
man suns labiau buna gaila negu visu pagrindiniu filmo heroju...
Anonimas
4938
Priklauso nuo to kaip ta mirtis pateikiama žiūrovui. Filme taip surežisuot viską gali, kad jums net šūdvabalio gaila pasidarys.
|

