Kažkodėl jaučiuosi labiau bernas xD
Vaikinai - Patys paprasčiausi sutvėrimai
Anonimas
4867
Emma11956
4992
Tai aš tipo prisiskiriu prie bernų dėl to, kad mieliau renkuosi patogesnę ir talpesnę kuprinę nei milijonus nepatogių rankinių krepšių ir panašių nesąmonių kur niekas netelpa ir dar nepatogu nešiotis? Nu jūsų ir logika...
Anonimas
5122
#15 O kas negerai? Aš visada į parduotuvę vaikštau su kuprine, patogiau nešti plastmasinius butelius
Anonimas
5126
Cystai ! :D
Spartasaurus
5194
kur Kaune papludimys ? :D
Anonimas
5195
Tai tik dar vienas irodymas, kad vaikinai taupesni uz merginas :))
Anonimas
5196
yra, puse draugiu dali islaidu skiria vyram islaikyt, nes tie nieko nevekia.
hyperpacas
5196
#18 ar yra kitokiu?
Anonimas
5197
#16 tai tik tokie kaip tu ir gali susirast tokias, kurios "draugauja" tik uz pinigus :D
Anonimas
5197
cia mergos duxes ne bahurai paprasti
hyperpacas
5197
#14 tai kai ant tokiu kaip tu dvi algos per menesi iseina is kur mes turesim;(
Anonimas
5198
i parduotuve su kuprine? :D neteko tokiu sposu matyt.
Anonimas
5198
ka darysi, patys kalti, kad pinigu uztenka tik ant vienos Nike ar Adidas kuprines.
Anonimas
5198
Pasirodo as bx :D
Anonimas
5198
ZJBS as bernas ir bernai kieciausi
Anonimas
5198
nuo sios demotyvacijos as bernas, cool :D
Anonimas
5198
tai as beveik mergina :D tusas-nk,papludimys-sportinis krepsys,parduotuve-maisas,mokykla-kuprine,atostogos-krepsys,kelione-krepsys :P
Anonimas
5198
nemegstu nike
Anonimas
5198
'nereikia' :D
Anonimas
5198
Nuo kada tusams nereikia kuprines? O kur gerimus nesite? Man ant ranku netilps...
hyperpacas
5198
#5 ir tu cool?
Anonimas
5198
tai as tada bx? xD
hyperpacas
5198
#3 cOOl
Anonimas
5198
as kaip bx ;D
hyperpacas
5198
jo eina jos visos iskyrus viena:D
Anonimas
5198
aisku, eina jos nx
|

