Vaikystės narkotikai

2012.06.26 bujojus
  • 75
10
Vaikystės narkotikai






Nuotraukos nėra
Anonimas 3514    
Kokie cia narkotikai jei cia tik saldaines vaikam o narkotikus vartoja tik mafija one paprasti zmones
Nuotraukos nėra
Anonimas 4269    
kaip vadinas is tikru nt akuotes kai nusipirkit davai parasykit s noriu parsisiust nes orvegijoj gyvenu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
pas mus i kaima papigiai situ atveza, tai per atostogas po 0,5 kg i savaite suryju.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
#4 as ir
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
DRUGS!!!11!1!1!1!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
Dar ir dabar saujom kapoju kartais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
kaip uzsimaniau....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
Niom niom, dar ir dabar neatsisakau jų nusipirkti. ;p
Nuotraukos nėra
Anonimas 5112    
Vaikystės narkotikai! O tokie milteliai „Fisherman's Friend“ būdavo kaip koksas :D.
PonasVladas 5112    
Dar dabar perku situ :D
Grįžti į viršų