Krizė. Taupom.
Vienkartiniai - daugkartinio naudojimo
DeivuxxX
5413
Anonimas
5415
jūs rimtai išsipūtę nosį dedatės snargliuotą nosinaitę į kišenę paskui vėl išsitraukiat ir vėl į tuos snarglius pučiat? :OOOOOOOOO jei taip tai gal jau susimąstykit, nes pilna mikrobų servetėlė dar labiau prailgina jūsų ligą
Spartasaurus
5415
#8 tu su jomis burna valaisi
Anonimas
5415
nosinės ,, apšik"
Dimka
5416
su skustuvais gerai , kaip imt nauja jei tas gerai skuta :D
fff
5416
Vienkartiniių servetėlių tai nenaudoju dukart..
kasiakas
5416
3 paveikslėlis einamiausias :D
fff
5416
Aha
Anonimas
5418
ir as taip darau
Anonimas
5418
ne, jis ne vienas.
Anonimas
5418
tai cia tu vienas juos naudoji po daug kartu
|

