Geriausias mano matytas šlamštas.
Aš nekuriu demotyvacijų, - nes vpš aš jų kurt nemoku.
Anonimas
4906
Anonimas
4907
Užskaitau!!
Anonimas
4907
WTF I've just seen ? ....
Anonimas
4907
matom
Anonimas
4907
Viena geriausiu demo šiais metais.
Anonimas
4907
nu karocia,jo,cia prie ko paveikslelis prie nemokejimo,karocia
Anonimas
4907
vo cia tai demo
Anonimas
4907
#4 Šiaip šita demo skirta tiems, kurių "demotyvacijos" yra tik bajariai su paveiksliuku arba banalios mintys, ir visiškai neprimena normalių demo. Peržiūrėjęs tavo nepatvirtinas padariau išvadą, kad esi vienas iš tų žmonių.
Anonimas
4907
#4 Tai cia ir yra esme tame.... Paziurek i kitas "demotyvacijas" ar tau panasu kad je moka jas kurt? Ne velnio.
Depietkuta
4907
Gryna nesamone, jeigu nemoki to daryti, tai nekurk. Ir dar patvirtinta... pz.
Anonimas
4907
Liux, kažkas naujo, o ne eilininiai įsikliopinusios paliktos panos skiedalai apie tai kaip jai jo nereikia
C11
4907
Savaitės demo.
Emma11956
4907
Wtf?
|

