Pabandyti ir gailėtis - ar gailėtis, kad nepabandei?

2010.04.26 catarsis
  • 362
41
megan, fox,, transformers,, sexy







Nuotraukos nėra
Anonimas 4792    
Neklysti vadinasi negyventi. Šis bičas gaus gražesnę žmoną ir uždirbs daugiau pinigu negu 95% žmonių kurie niekada to padaryti nemegins...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5529    
megan: "move, bitch, get out of mah way!"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5758    
jo vietoj vietoj geles su sautuvu reikejo isiraut ir bandyt pagrobt butu ir pasidziauges :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5763    
man net gailo to berniuko pasidarė... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5805    
#37 kodel visada reikia pavadinti savo veiksmus ?... as juk pries pradedamas rasyti nepranesiau :"parasiau i demotivacijos chata"
Nuotraukos nėra
kamile 5808    

To Try and Regret - or to regret that you haven't tried?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
#22 nuo jos praeitos plastines operacijos :)
Gyncius 5810    
matot kur apsauginio petis boba zwengia:D turbut is jo:D vargselis....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5820    
Užskaitau Saros žodžius ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
Bet tai taip apgailėtinai miela... Ir gaila ir gražu:)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5834    
warksas waikas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
#2 agree ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5844    
tai kai gerule ji :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5851    
man liūdna... juk čia tik gėlytė :(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5853    
vajei..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5856    
o bl :D tik db pamaciau ta roze kai paskaiciau komentarus. nu ir prisiedes hamburgeriu :D
Nuotraukos nėra
pybodis 5866    
vargšas žmogus nežinau kodėl bet man gaila jo :(((
Nuotraukos nėra
Anonimas 5872    
kaaaip miela...
Nuotraukos nėra
lexhus 5873    
BBD as ant tos megan fox. Eiline kurva. (Ir as vaikinas.)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
nuo kada pas megan fox tokie papinykai? :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5888    
megan fox
Nuotraukos nėra
Anonimas 5889    
Koookios ambicijos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5896    
Jetau, saunuolis berniukas, va cia yra susizavejimas:)
Stanislovas 5897    
Aukštai šoka bachūrelis :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5899    
mielas waikas,labai grazus poelgis .Nors ir zinojo,kad lb mazai šansų,kad ji atkreips dėmesy..;>
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
megan fox, griebt uz papo ir but apsaprdytam apsauginiu:***
Livin 5900    
#7 Matosi ,kaip jinai kalbėdama neryškiai purto galvą ir koks šiurkštokas pasidarė jos balso tonas. Turbūt atsiprašė dėlto, kad buvo priremta prie sienos.
DeathRider 5900    
Ciuvas padare ka norejo, tegu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
Liurbiai tie, kurie žavisi silikoninėmis kekšėmis, nesugebančiomis vaidinti...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5900    
uztat ji ta roze gavo, tas fainiausia :)
STT 5901    
bet is niekur bumt padla sedi ekrane. et bl
STT 5901    
ar 37?

xD
STT 5901    
kiek inai kainuoja? 200limonu ?
STT 5901    
seile bega ziurint i ja
Darkless 5901    
Vistiek jai respektas, atsiprase vaikina: www.youtube.com/watch?v=HMPd1HfL990 :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#4 cigo neissivartysi saves. Tarp kitko, grazi rozine maikute :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
ziaurutis . 5+
Nuotraukos nėra
cigo 5901    
#2 jo teisybe!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
#2 teisingai:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5901    
Geriau būt tokiu liurbiu, kuris duoda ta gėlė, negu tokiu liurbiu kuris čia komentuoja.
Alchemikas 5901    
:D koks liurbis :D
Grįžti į viršų