Bilo Klintono portretas - Nutapytas Esref Armagan - dailininko, aklo nuo gimimo

2010.11.28 ceburaska
  • 121
28
bilas, klintonas,esref, armagan,neitiketini, sugebejimai







wilisas 4284    
kažkas nesveiko.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5149    
#25 Avine taigi su pirstu brauki per veida ir matai kur idubimas kur islindimas,tikri dailininkai tai sugeba :)

#22 Nemanau,nes gi jis nemates zmogaus nemates kaip atrodo aklys nosis,tiesiog manau taip kaip pasakiau auksciau
kasiakas 5526    
#25 kai užaugsi, sužinosi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5526    
kaip gali susikurt portretą, jei jis nėra regėjęs nieko? ;D
Vyncas 5646    
gal i nk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5647    
Tiesiog aklam zmogui apibudino prezidenta ir tas susikures galvoj portreta perpiese. Mano manimu imanoma.
Nuotraukos nėra
mazaliukas 5653    
7# ir 12# Pritariu. Norint absoliuciai VISKAS yra imanoma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5657    
#17 Nenormalybe nezinai tokio dalyko kad jie jaucia geriau nei tu. | Jai tu tik kaifa jauti tai nereiskia kad kiti ir tik ji jaucia. Ir dar akli.
:D
Supergrass. 5684    
#17 Deja,bet čia klysti,nes akli žmonės turi daug didesnių gebėjimų,ir jaučia daug daugiau nei mes.
Chimera. 5685    
KAIP?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
nugi nesamone.. aklas nuo gimimo net neisivaizduoja kas tas yra spalvos, seseliai.. Jei paciupinejes lipdytu - tada itikima..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
#16 Vaizduote ir intuicija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Kaip galima nupiešt žmogų kurio niekada nematei? ;o
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
#10, vat imk ir nupiesk ta kedi pats :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
as kiek supratau cia norejo kaip Atikos dainoje pabrezti...
"Gyvenkim nuolat tarp visų:
Tarp žmonių su negalia,
Tarp žmonių, kurie gali, bet
Bet visuomet prieš savo valią.
Ar nekeista?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
banndau izvelkti tame kazka pozityvaus, kad zmones matydami, girdedami ir t.toliau skundzias kad to ar ano nepadarys, bet kaip suprantu reikia tik noro ir ''viskas'' ymanoma, tai demo kaip ir visaj nkk..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
#10 Tiesiogine šio išsireiškimo prasme : LOL
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
kedi tegul nupiesia
bagyra666 5688    
kazkaip neskani sita demotyvacija
Jaded 5688    
Būtų Kenedį nutapęs bent.
Nuotraukos nėra
really 5688    
Demotyvuoja skūstis, niurzgėti, kad neįmanoma, nesugebu, nes labai norint, viskas įmanoma.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5688    
Manau kad cia geras ir netgi labai geras, kas is jusu matanciu nors kazka galetu nupiest si bei ta panasaus?
#4 ir #3 ispleskit akirati
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
vopse prikolo nepagaunu :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
Nera demo ir + kas tas dalininkas?
Sania 5689    
Man tas pats klausimas kilo, kur demo?

As suprantu, kad čia geras, -mogus nematydamas nutapė tokį tikslų portretą. Bet gal ne čia reikėtų tokius dalykus pbulikuoti?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
kur demo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5689    
girdejau kad jis gydo ir istikruju neaklas
Grįžti į viršų