Arba kitas variantas... Kai atsibundi ten, kur nixrena nieko nepažįsti... :)
Kai turi tokius draugus, - Nebereikia ir priešų
Anonimas
5676
Anonimas
5688
o krw:D tu vakar pirmas nuluzai:D
Anonimas
5689
Ying-Yang :D
mxb
5689
#22 - #25 krc su savim pakalbi...
Anonimas
5689
O kada reikia priešų?
bagyra666
5689
uzskaitau :D
bagyra666
5689
nuzude :)
bagyra666
5689
ziauru cia :D
bagyra666
5689
:D
bagyra666
5689
isivaizduoju kai atsikele
Anonimas
5690
fainai cia :)
Anonimas
5690
#11 :D zudai.. :D
Anonimas
5690
#18 jausk kad tavo pilnos kelnes
Anonimas
5690
Jauciu buwo daug juoko.... ;-]
Anonimas
5690
#16 :D :D :D
Anonimas
5690
Michael Jackson- black or white
Anonimas
5691
Va cia tai pavare :D:D:D:D
Anonimas
5691
bybi irgi padalino i du atskirus spalvinius segmentus>
Anonimas
5691
Nu bet ir pazastikes ;D
Anonimas
5691
fe nenusiskutes pazastu. jau tjp slykstu kai pas bernus krumai pazastyse auga :D :x
Anonimas
5691
Michael Jackson - black or white :D
Anonimas
5691
arba sanatorijoj;D
Anonimas
5691
Dviveidis rofl :D :D
wwestas
5691
Šiaip tai čia armijoje, o ten toks dalykas įprastas :)
Anonimas
5691
Pzdc čia markeris? :D Čiuju ilgai spalvino
Anonimas
5691
:D
Anonimas
5691
demotyvuoja nesvest naujuju
andriuzx
5691
o jei čia dar nenusiplaunantis markeris? ;D tj teks visam išsidadyt kad būt negru xD
Wazzeee
5691
Bet čia vis tiek kažkokie nesveiki draugai... xD
Anonimas
5691
Kazin pazastyse plaukai irgi nupiesti?
Anonimas
5691
nicee
|

