Smagu , prisiminti tai :)
Kažkada nebuvo mobilių telefonų, - O vis tiek žinodavai, kur rasti savo draugus...
Anonimas
5543
aadattelee
5666
Maladec :)
Anonimas
5680
apeini aplink namą ir bent 5 draugus randi :) geri laikai :)
Anonimas
5680
jei jau Livingstouna sugebejo chebra surast afrikoj(!!!) tai jau draugu is gretimos laiptines ieskot mobiliaku yra pazoras
Anonimas
5684
kai bus 112 komentaras as pasakysiu, kad tu gejus
Anonimas
5684
pritariu #112
Anonimas
5684
eiwas dx :D
headshoot
5685
Visi jūs: kaip pasiilgau tų laikų ir pan. O kas dabar trukdo išeit į lauką (turiu omeny ne tuos, kurie suaugo ir pasiilgsta vaikystės, o tuos, kurie vietoj to prie pc sėdi ir lošia) ir nueit fūlę sulošt? Jeigu turi tikrų draugų, tai jie savo laiką paaukos išėjimui į kiemą, o ne sedėjimui prie pc. :)
Anonimas
5685
Pasiilgstu tu laiku ;/// Kai buvau kokiu 9m PC isdraske kiemo shaika ;D Fule, kashis, slepynes, gaudynes, visos shitos linksmos nesamones dingo ;/ Nes 5 fules nepaloshi ;D
Anonimas
5686
#40 va, patikslino mane :)
Anonimas
5686
taisykle paprasta: SASHCOM- size age shape color origin material
Suvirintojas
5686
#36 Eiwas, yra taisykle anglu kalboje, tik neatsimenu pavadinimo. Joje yra 7-9 punktai, kurie parodo kuriems budvardziams suteikiama pirmenybe, t.y kas rasosi pirmiau: spalva,medziaga,dydis,ilgis/plotis/aukstis ir t.t. Nereikia vaidinti, kad ismanai, nors is tikruju nebaiges net vidurines.
Anonimas
5687
#38 Nespauskite ten, ten pakvietimas yra...
Anonimas
5687
#35 koks debilas turetum but kad nevisprociu pavadintum zmogu kuris zino, ir dar pasiulyt mokytoju dirbt
Anonimas
5687
#22 Pasakyk kuri anglu kalbos taisykle draudzia budvardzius sukeisti vietomis? Geriau patyletum protingo nevaidines.
Anonimas
5687
#22 kas tu toks kad aiskintum,gal jam taip graziau skamba nevisproti, eik mokytoju isidarbint:)
Anonimas
5687
#33 eik galva persisviesk :D prie ko cia marozai :D toks vaizdas kad zaidzia futbola ar sportuoja tik marozai :D o ka avikystej ir tu nezaisdavai stadionuose mokyklos ko nors? :D buna gi idijotu... :D
quisnox
5688
O jeigu draugai - ne marozai? :)
Anonimas
5688
Gerai budavo....
ppeliukas
5688
ATSIMENU ATSIKELIU, NESPEJU PAVALGYT, TAI I RANKĄ BUTERBRODĄ IR I LAUKĄ :D ANT VAKARIENĖS GRYŽTI :D
Anonimas
5688
kadaise.. kai tu buvai jauna mergaite
Anonimas
5688
ka dabar susirenkam i kase pametyt. wisi "draugai" mano atsisseda, pradeda rukyt, o as wienas gaunu metyt. o kai nerwina kai aiskyt pradeda kad netaip kamuoli metu ir pns.
Anonimas
5688
nostalgija
kiki17
5688
pasiilgau vaikystes, kai budavo smagu, visokias nesamones darydavom, futbola zaisdavom, kase. buteli, blm kiek zvengdavom, o poto... visi y mokslus isvazinejo ir se tau kad nori liko tik prisiminimai.....o visada sakom kad tik greiciau suaugt...ir kazkaip net pastebejau su tais kuriais uzaugau buvo taip linksma, va dabar ir yra tu draugu bet kazkaip ne be taip ydomu, atrodo dazniausiai jiems vienintelis pasilinksminimas tai gerimas...so sick of it GOD...
Anonimas
5688
Visi čia kalbat, kaip blogai, kaip pasiilgot, kas jums neledžia nueti ten ir pabūti, o ne prie pc gadinti klavieturą?
Anonimas
5688
22# svarbu .ne kaip! parasyta o miNtis
Anonimas
5688
#22 kritikas atsirado.
Anonimas
5688
#15 prie kompo ane ..
Anonimas
5689
good old times o ne old good times ..jei nemoki angliskai geriau nerasyk !!
Anonimas
5689
Old good times :)
Anonimas
5689
Old good times :)
ievasen
5689
kai dar neturėjau ragelio visada taip ir buvo.:) susirasdavau.
Anonimas
5689
O kad ir vėl taip būtų ;o
Anonimas
5690
Dabar irgi žinau kur rast - prie kompiuterio. Net telefono nereik, kad susirasčiau.
Anonimas
5690
sutinku su #73
Anonimas
5690
hm ) ir be mobo galiu surast kur mano draugai :D
Spameris
5690
Dabar jau aišku kad visi į kompą sulindę.
Anonimas
5690
prisimenu prie tvoros nueidavau ir saukdavau: "SAULIAAAAAAU" :D
Anonimas
5690
neber tu laiku :D susikti kompiuteriai :D del visko kalti amerikieciai , saudyt juos :D
Anonimas
5690
#10 pritariu..
Anonimas
5690
Tikrai nerelus laikai, susirngdavo kokie 15 zmoniu ir zaizdavo visi kartu iki tol kol parvarydavo mama ir pasaugdavo pietus !!!!!!!
Anonimas
5690
Nes tada nebuvo nieko tokio ka turib dabar ir zinodavom kad visi eisim ten....
Anonimas
5690
gaila,bet visi pasiilgstam :(
Anonimas
5690
patinka:D
gretagreat28
5690
Taigi per Facebooka ant sienos uzsirasydavo.., ai pla fb nebuvo da :D
Anonimas
5690
#4 like:D
Anonimas
5690
Nes tada buvom vaikai ir mamos neleisdavo nueiti toliau ,nei uz 2 pastatu
Domin
5690
Pasiilgau tų laikų
briedis01
5690
ir lengviau rasdavai nei kartais dabar
anonimas
5691
tikra tiesa. na reikedavo aisku pavaiksciot po tas vietas kur draugai dazniausiai trinasi :D
|


