tol kol uzknis sutriuskino musiskei juos nors ir mes jiem silpniausi xD, NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOB
|
Anonimas
5766
Pykciurna
5767
kiek dar tą Argentiną dergs visi :D
Anonimas
5767
Prigioni!
Spameris
5767
#3 Nu blemba ne kasmet pasitaiko proga ant argentiniečių stumt, kai laimim, tai reikia apipilt pamazgom normaliai ta proga.
Anonimas
5767
pasigydyt siulyciau autoriui. kam tie stumimai? reikia moket garbingai laimet ir garbingai pralaimet, o ne pilti pamazgas ant priesininku.
Spameris
5767
Normaliai :D
|

