Klasė - Visad būdavo išskirtinių žmonių

2011.08.15 cementas
  • 284
20
didelis,klasiokas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5423    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
Jo butu tikrai normali nuotrauka jei ne ta ryza
Marlboras 5427    
15 metų antrais metais likęs :/
satanod 5427    
Milžinas Halkas:D
labai_rimtai 5427    
#5 Manau nelabai gerai kaltę versti ant kito, kuris peržiūri tavo demo, ir jeigu dar ir patvirtina, i pataiso tavo klaidas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
#11 Tavo žiniai KLASĖJ yra sutrumpintas vietininkas klasėje, todėl ir jis irgi yra vartotinas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
REMBO
Sylon 5428    
nemazas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
Schit!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
#10 bet ne klasej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
vietininko linksnis, atsako i klausima kur kame, klaseje.... balvonai moderatoriai
cementas 5428    
Mokytoja tokio dalyko tikrai nepasakytu, kaip reik rasyt demotyvacijas...
Punceka 5428    
Autoriau, bus proga mokykloje paklausti lietuvių k. mokytojos, kaip taisyklingai rašosi demotyvacijos, tiek antraštė, tiek demotyvacija.
Kentux 5428    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
Ten ne aukletojas?Tarkim,gal aukletojas ir tuo paciu sunkumu kilnojimu uzsiima.
cementas 5428    
Jo, turetu but "klasej" bet cia jau moderatoriai taip parase su klaidom :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
didelis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
tai jo jo, jis visus auklėjo, kaip gyventi reikia ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
Cia gal aukletojas toks? :D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5428    
klasėj :D
Grįžti į viršų