Jau geriau stumsiu Sierą - nei vairuosiu Golfą.

2010.11.20 17:53 chillin.1
  • 4
7
Jau geriau stumsiu Sierą







Nuotraukos nėra
Anonimas 5682    
#2 :D joo tai tu geriau ir vaiksciok :D tik ziek kad bmw nenukirstu..
mxb 5697    
Nu ir vaiksciokit, begiokit, ka norit darykit, nesvarbu mums
Ugh 5698    
#3 Gerbiu. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Ziauru :| ir VW ir BMW geri. Pinigu neturit uz ka nusipirkt, taip ir gaunas kad stumiat :| vw golf'o su traktorium nesulauzysi, vistiek vaziuos :|
OoS 5698    
#2 Pavydas bambą graužia, kad įpirkt nesugebi? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5698    
Geriau vaiksciosiu pesciomis negu vairuosiu suknista kibira bmw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5699    
jau geriau stumt 1 golf'ą nei vairuot surudijusia siera kuriai 2x daugiau bėdu nei golfu'i :)
Grįžti į viršų