#2 :D joo tai tu geriau ir vaiksciok :D tik ziek kad bmw nenukirstu..
|
Anonimas
5682
mxb
5697
Nu ir vaiksciokit, begiokit, ka norit darykit, nesvarbu mums
Ugh
5698
#3 Gerbiu. :)
Anonimas
5698
Ziauru :| ir VW ir BMW geri. Pinigu neturit uz ka nusipirkt, taip ir gaunas kad stumiat :| vw golf'o su traktorium nesulauzysi, vistiek vaziuos :|
OoS
5698
#2 Pavydas bambą graužia, kad įpirkt nesugebi? ;D
Anonimas
5698
Geriau vaiksciosiu pesciomis negu vairuosiu suknista kibira bmw
Anonimas
5699
jau geriau stumt 1 golf'ą nei vairuot surudijusia siera kuriai 2x daugiau bėdu nei golfu'i :)
|

