Kai mano pasaulis byra į šipulius,tu esi šalia.. - Ir žinau,kad būsi:dabar,rytoj ir VISADA.

2011.01.20 00:44 chokoladinea
  • 1
1
Kai mano pasaulis byra į šipulius,tu esi šalia..







Nuotraukos nėra
Anonimas 5634    
čia ne demo. pastaba autorei: rask daugiau temų demotyvacijom, nes visi darbai kiek mačiau beveik tokie pat, arba bent jau paieškok ne taip nuvalkiotų citatų. gero darbo ;]
Grįžti į viršų