Aš ne rasistas! - Nes rasizmas - nusikaltimas.O nusikaltimus daro jodaodžiai!

2010.04.20 13:46 cigo
  • 6
6
jodaodziai, nuskaltimas, rasizmas







Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
jo bet mintis tragiska ir gan senovine
Nuotraukos nėra
cigo 5912    
ok ... sry :D nemoku as rasyt... bet svarbu kad minty pagavot.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
arba negrai
Zararakas 5912    
Spėju jis, nes parašyta ir nuotraukoje ir demotyvacijoje "jodaodžiai" (juodaodžiai) jei nemoki tai bent rašyk Nigeriai xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5912    
pzd jei cia tu darei ismok rasyt :D
Zararakas 5912    
Neblogas ;D
Grįžti į viršų