jei nemokat naudotis, tai jau jusu beda...
|
Anonimas
5709
Anonimas
5758
lopai esat ir nesuprantat, krv kaimieciai nx
Corleone
5867
NUzude! :D Gryna tiesa :D
Corleone
5867
NUzude! :D gryna tiesa :D
Anonimas
5900
#4 amen!
Anonimas
5904
Jeigu ka tai cia ne e-bilietui, o taloneliam kurie greitai bus ivesti elektroniniai.. ta prasme kaip Latvijoje buvo, perbrauki kortele ir skaitosi tu pazymejai "taloneli" elektronini. :D
Anonimas
5904
So true.
|

