jei nemokat naudotis, tai jau jusu beda...
|
Anonimas
5710
Anonimas
5758
lopai esat ir nesuprantat, krv kaimieciai nx
Corleone
5868
NUzude! :D Gryna tiesa :D
Corleone
5868
NUzude! :D gryna tiesa :D
Anonimas
5901
#4 amen!
Anonimas
5905
Jeigu ka tai cia ne e-bilietui, o taloneliam kurie greitai bus ivesti elektroniniai.. ta prasme kaip Latvijoje buvo, perbrauki kortele ir skaitosi tu pazymejai "taloneli" elektronini. :D
Anonimas
5905
So true.
|

