#7 na nepasakyciau esu per interneta bendraves su zmonems su kuriais snekies apie viska, o buvo taip, kad su keliais reliam gyvenime susitikau tai jie i akis paziuret net nesugebejo
|
anonimas
5762
Anonimas
5796
Nesąmonė. Nemažai žmonių drąsiai rėžia tiesą į akis realiame gyvenime, taigi sėdėdami už "laido" jie nėra riteriai, o yra pačiais savimi...
Anonimas
5796
#2 uzmuse ;D
876
5814
#2 ;D
Anonimas
5835
#2 "riteris" :D :D :D :D :D
Anonimas
5840
Sere vyga jūs parašėte šia žinutę ne į temą
Anonimas
5845
ir puiku
|

