Nekrofilė - Kokia moteris norėtu gėjaus vampyro?

2010.06.22 17:37 cigo
  • 10
19
negyvas,gejus,vampyras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
Blm blm.
Kaip mazi vaikai stumiat cia ant jo.
Pavydit ar kaip?
O gal demesio maza?
Apsiraminkit jus.
Kvailiai jus dar jei stumiat, nors turit del ko stumt?
Del to, kad vampyru vaidino?
Woow, kokie jus "kieti" stumdami, tai ne tas zodis.
Tokiems kurie stumia del nieko reikia ziuriu galva neblogai issigydyti, uzaukit pagaliau po galais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5621    
Isvis jei nepatinka tai tikrai kam stumt?
Nepatinka tai ir sedek ten uzsikines : )).
Nuotraukos nėra
cigo 5821    
#13, ir #15 matau is av ataro kad tau patinka tokie "lavonai" , tj krc padoriai jis neatrodo! tupa sukuosena! lupos kazkokios bl ishpustos, oda kjp LAVONO!
Izabelle 5823    
jau kas per žmonės . gėjus ? yrodymų turit ? : )
šiaip nebūtina stumti ,jei nepatinka .
vampyras ? oo . kažkieno fantazija labai laki . sveikinu .
Mana 5842    
#14 As sakiau kad jis atrodo PADORIAI, bet ne graziai. o sakydama padoriai turejau omeni- susitvarkes,apsiskutes,issisukaves savo pauksciu lizda ant galvos ,ne taip kaip realybeje :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5845    
#13 jis apskritai atrOdO baisiai.jei jis Tau filme atrOdO padOriai,kas per skOnis pas TAVE.?~ :)
Mana 5845    
#12 Jei jis tau tikrovej atrodo geriau tai viespatie kas per skonis pas tave.
Nuotraukos nėra
cigo 5848    
#11 filme atrodo tragiskai, o tikrovei kiek maciau visai normalei.
#8 na jei lyginciau bleida ir ji, tj... tikrai bleido isvaizda zymei geresne,juk tas vampyras turi buti stiprus,tj bent kiek jau raumenu turi buti..
#3 nes nekrofile= ta kurios pakraipa yra negyvi padarai, o kaip zinome, vampyrai kaip mitologines butybes, yra numirsusios ir prisikelusios.
Kitus komentarus tingiu atrasineti.
Mana 5850    
Filme jis atrodo gan padoriai,bet jau realybeje...:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
#9 kad pagrinde tik nuo vyru, o koks skirtumas, daugelis panu del jo svaigsta :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
o man tai biski gaila Patinsono... Aisku pinigu uz fimus tai belekiek turbut uzsidirbo, taciau faggot etikete irgi ilgam prilipo...
Aja 5850    
nes mes VISI laukiam, kada ateis Blade'as ir išžudys visus faggot'us iš twillight'o :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
ai durneliai esat o as neturiu ka veikt duokit nr kas ezys pazvacysiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
o pirciom noretu ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
Patisonas galvoja kad cia ne jos vagina smirda o jo xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
o pricom moteris?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
O pričiom nekrofilė?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
aha, as irgi to nesupratau, prie ko cia gejus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5850    
ok, db paaiskink prie ko cia "gejus"?
Grįžti į viršų