Per velykas reiks pabandyt prie teliko besėdint :)
Linksmiau gyvensi, - jei į paprastus dalykus pažvelgsi kitu kampu.
Ignassin
5195
hyperpacas
5196
lekiu i maxima:D
Anonimas
5196
Kaaaaai diduuuma!!!
|

