Stiprūs žmonės gina save, - O stipriausi - kitus.

2012.09.10 coliuke_
  • 9
4
Stiprūs žmonės gina save,






Nuotraukos nėra
Anonimas 5035    
he
Nuotraukos nėra
Anonimas 5036    
Kitus ginti nera gerai,nes tada tavim pasikliauja ir gali netgi pradet naudotis tavimi.geriau ismokinti kitus apsiginti patiems.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5036    
Paprastai tokie "gynejai" tik daug rekia... O tie, kurie daugiausiai rekia paprastai nelabai ka turi pasakyti is tikro ir/arba nelabai sugeba naudotis savom smegenim. Zodziu, be rysio cia...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5037    
Debile. Be rysio demo ;D
Grįžti į viršų