Geriausias draugas tai zmogus, su kuriuo bunant nereikia galvot nei ka darai, nei kaip tai darai...o tokie kreipiniai dazni tarp jaunu zmoniu, aisku subrende taip nebesikreips...
|
|
|
Anonimas
5072
Geriausias draugas tai zmogus, su kuriuo bunant nereikia galvot nei ka darai, nei kaip tai darai...o tokie kreipiniai dazni tarp jaunu zmoniu, aisku subrende taip nebesikreips...
Anonimas
5073
Čia baisu. Normalu nebent coliukei ir jos draugėms. Ir išvis taip vieni į kitus besikreipiančius žmones neįmanoma vadint draugais
Anonimas
5073
čia normalu?
|