Laukimas - visad atsiperka su kaupu...

2009.10.18 crash
  • 238
10
storules,mcdonald,maistas,laukimas







PonasVladas 5245    
Hehe
Nuotraukos nėra
Anonimas 5716    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Nes yra zmoniu kurie valgyt uzsinori dar anksciau... :"D
Nuotraukos nėra
Im_just_sayin 5886    
Greitas maistas
Jo verta laukti dvi valandas
chzarija 5887    
heh
Nuotraukos nėra
Anonimas 5914    
reikia buti pirmam xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 6039    
žiauruuu
giedriuxxx 6069    
nu jos tikrai bus pirmos :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 6079    
Wow, koks tu gudrus/-i, kad pastebėjai.. Nieks daugiau šito nemato..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6092    
Open at 5AM ir lakrodis dešiniam kampe - nettikri
Grįžti į viršų