RPG - Pasiglemžia silpniausius

2010.01.07 crash
  • 136
18
rpg,silpnas,pasiglemzia,wow







Nuotraukos nėra
Anonimas 5268    
#16 ir wow meslas, visi zaidimai meslas yra.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5743    
#9 jai nezinai ka reiskia noobas nesakyk :)

noob --> newb --> newbie --> naujokas. tai cia naujokai ne prie ko
Nuotraukos nėra
Anonimas 5843    
#15 L2 yra meslas ,wow ne. Be to, viska reik su protu daryt ir nebus tokiu dalyku kaip nolifinimas :)
Wawe 5849    
MMORPG reikejo rasyt jeigu turi omeni WoW, L2 ir panasu mesla
Nuotraukos nėra
Anonimas 5852    
žmonės, būkite geri, grįžkit į savo nelemtą videogagą su savo "+5", nes čia atrodot apgailėtinai :)
vadimas 5883    
9 - silpniausius taip tipo vaikus kiek supratau ;D +5
chzarija 5887    
geras XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
liul
Nuotraukos nėra
Anonimas 5921    
Vo cia geras, maladec
Nuotraukos nėra
Anonimas 5947    
silpniausius, tai tipo noob'us? :D
Lijanelea911 5979    
Omg ;D
remyga 5985    
+5 :D
LookAtMe 5990    
O gal nezinai? :D +5
Nuotraukos nėra
Anonimas 5999    
gal as zinau kaip su PS dirbama ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 6006    
Kad piesta manau cia :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
oho cia gerai padirbeta su foto.
Nuotraukos nėra
Anonimas 6010    
gerulis :)
giedriuxxx 6010    
pize :D
Grįžti į viršų