#2 galvą pas gydytoją persišviesk :)
Soc.tinklai - vis labiau įtraukia ir įtraukia
robhertytute
5810
Anonimas
5872
#11 geras geras !
kasiakas
5878
#18 one.lt?? :D
AnimeShifter
5878
#17 cia daugiau butu nei fb
kasiakas
5879
tiek sutraukus tikrai pradetu matytis viso fb vartotojai :D
Anonimas
5879
as nei one nei facebooko neturiu ir man gerai :D jei noriu susipazint su zmonem tai as rinkciaus pazinciu tinkla viesosios vietos (naktiniai klubai, kavines, barai ir t.t) :D
Anonimas
5882
man priklausomybe nuo fb (doh)
Anonimas
5887
Gera daroske :D
Melly.
5890
O bleeet koks šniūraas... :D
Anonimas
5902
gut
cigo
5902
#10 neveltui tu paliubomu kaimietis... xD
Anonimas
5914
manes irgi dar nera facebooke:D
Anonimas
5962
One'as bando su facebook'et.. Nx ta one.lt reikalinga. ;D
Anonimas
5984
o aš vis dar neesu facebook'e
Anonimas
6004
narkomanam facebookas tikrai geresnis
Anonimas
6007
na tiek sniegelio sushlavus tai ar facebook ar one jau vienodai butu :D
Anonimas
6009
Pati tu blet lieva
labai_baisu
6012
Vienas is geriausiu demotyvatoriu kurios cia maciau...
Anonimas
6013
ane? one geresnis? :D
Anonimas
6013
lievas tas facebook
Anonimas
6013
+5 kai geruma
|

