blet ten gal ciklopai važiuoja, kad taip kliūtį aplenkia
|
Anonimas
5810
Anonimas
5810
#4 Ne, jos tiesiog aplenkia kliūtį :)
Anonimas
5810
jei gerai paziuretum tai masinos vaziuoja kairiaja kelio puse.
Veee
5810
Tynginystei - nera ribu
Anonimas
5810
kodel musu keliuose? cia jau butinai Lietuva tipo :D
Anonimas
5810
... pamatei gerą foto, bet nesugalvojai demotyvacijos :)
|

