Nedovanojo, bet pati nusipirkau :D Dabar kaip tik prie kompo guli iš star wars kolekcijos Obi Wanas ir Yoda :D
Kada supranti, kad suaugai? - Kai Velykoms negauni kinderio.
Emma11956
4831
Anonimas
4831
Kol mazas, kinderiu gauni pats, kai suaugi, pats "kinder siurprizu" "pridovanoji"
Anonimas
4832
Noriu kinderio!
Anonimas
4832
negavau kelis metus, bet kai 18 gimtadienis beveik sutapo su velykom siemet, tai pakrove kinderiu man :D
Anonimas
4832
21, gavau 4 kinderius :D buvo puzle, o kitose 3 kažkokie žmogučiai su didelėm galvom, panašūs į ateivius :D
Anonimas
4832
Šiand negavau dovanų,tai pati nusipirkau kinderį. Man 18 :D Einu pažėt koks žaisliukas viduj :)
Anonimas
4832
19, gavau viena kinderi. buvo lektuvelis :D
Anonimas
4832
Pati perkuos po kelis. Renku star warsus. Man 24.
Anonimas
4832
Kai randi puzlę, ir vis dar verki :D
Anonimas
4832
Suaugau...
Anonimas
4832
22, visdar nesuauges :D
Anonimas
4832
suaugau 15
|

