Mirtis jau čia pat

2010.07.26 dang3r
  • 84
30
Mirtis jau čia pat







Nuotraukos nėra
Anonimas 4877    
#3 Ne š? Tų filmų pagrindiniai veikėjai absurdiški, tušti, aktoriai vaidina prastai, pacing'as apgailėtinas, ir tu dar drįsti pareikšti, kad ne š? Jei ką, tai filmas nepasidaro geras vien dėl to, kad jis kažkam patinka. Uwe Boll filmai irgi kažkam patinka, bet tai yra vienas didelis šūdo gabalas... kaip ir Twilight.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5714    
oo key jauciuosi nesveikas .... [ perskaiciau visas knygas ]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5767    
Joa :Da
Nuotraukos nėra
Anonimas 5798    
stai kaip saulelydis turejo baigtis ;D
Butu tada visi laimingi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5809    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
sitas super :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
;D nu nesveikai sujuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
Turek beda :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
fotke tai ledine ;D
egoistas 5812    
:D :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5812    
#20 tarp dabartinio nebėr... Anksčiau bent jau kraują čiulpdavo... O dabar bybius
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Galejo sitaip baigtis, butu bent IMDB reitingas pakiles... :D O filmas tai merginoms iki 16 metu...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
Tas filmas taip pat geras kaip ir Just`in`ass BYBerIS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
tarp vamppyro ir pydero nera skirtumo abu ciulpia ;DS
Nuotraukos nėra
Anonimas 5813    
oj patyko man sytas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#11 jokio skirtumo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Wesley jau seniai turejo baigti ta sudina farsa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Geras, geras
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
kai sujuokino :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
#3 vat butent, kad sudas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
jausk skirtuma tarp vampyro ir pydero :D
willas 5814    
o ne vampyras nuzudys pydara
Nuotraukos nėra
VytautasLDK 5814    
Orginalus tekstas:
"How Twilight should end..."
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
:D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Galejai geriau sugalvooti.
egoistas 5814    
geras :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
Ne š jei ka .
Eco 5814    
Atėjo galas tam Š filmui!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5814    
lol
Grįžti į viršų