Ir kodel , aš neturiu merginos? ;?

2010.07.26 15:34 dang3r
  • 14
20
nolifer







Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
ne nu lopiska demo no life=no appearence ir 'visa versa' o visa kita sudo malimas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5636    
as tai 80lvl Grand Khavatari
dang3r 5808    
#12 taip,Kriado ;p
Dragon 5808    
#12 : DDDDDDD
stfu 5810    
Ohhh, that's me :)
nechujova 5810    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
Todel, kad turi Weight Penalty?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
nelosia nes su rankyte susidraugavo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5811    
dang3r nebelosi nes mergina susiradai? :D
dang3r 5811    
jai ka as ir ant poksto, tik smalsumas db kur zaidi, nes pats db tai nelosiu, pauze :D
Apsiverkit 5811    
Pasakiau tai tik del poksto, o tu ,dang3r, ziuriu rimtai susidomejes? :D
dang3r 5811    
o kokiam servuke zaidi? :)
Apsiverkit 5811    
Ne velnio, o tau gal koks ausu fetishas ar ka, kad taip jos rupi ? :O
egoistas 5811    
ble pazek atlepe
Apsiverkit 5811    
#5 ausys tai smailios, o ne atlepusios.
#4 threesome?
egoistas 5811    
su atlepusiom ausim man butu geda eit i kiema ar miesta :D
dang3r 5811    
80 lwl elfe? , tai galim mastyt kanors kartu :D
Nuotraukos nėra
EupHo 5811    
todel nes tu turi active agumented skila.....
Apsiverkit 5811    
O 80lvl elfe nesiskaito ?
egoistas 5811    
mesk l2! :D
Grįžti į viršų