O ar Lietuvoje taip sunku - parašyti DEMO iš pirmo karto?

2011.03.28 16:54 dang3r
  • 5
1
O ar Lietuvoje taip sunku







Nuotraukos nėra
Anonimas 5570    
o ar taip sunku padaryt demo ne is nepadarytos is pirmo karto demo?
Grįžti į viršų