1 of the best ;]
Kantrybė - Viskas turi savo ribas
Anonimas
5839
saras04
5906
Kubui sudeliot nereikia jokios kantrybes, tiesiog reikia moket algoritmus :)
Anonimas
5944
Aš ir numetu į kampą, kai po 2 val. niekaip niekas nepasikeičia.. :D
Anonimas
5970
vakar taip ir buvo... ;D
Anonimas
5983
sitam kubikui niekad kantrybes neturesiu... ;D
VBexplorer
6015
XD jooo :D
Anonimas
6036
Geras :D
|

