#21 kerstas yra kerstas nesvarbu kokiomis priemonemis. :D
Saldus kerštas - už visus įkandimus
Anonimas
5166
Anonimas
5644
xa.. gres...;D
Anonimas
5827
Px kai ant masinos, bet kai varai su mocu ir tau tais fakaing uodais visas salmo stikliuklas nusetas tai nieko gero
Anonimas
5834
jeeeeeeeeeeeeeeee, jis tikrai saldus X)
Anonimas
5836
#18 ,gal tur4jai omeny pz?
Anonimas
5849
#4 e girdi, tau bus px tuoj...
Anonimas
5852
Mes tų uodų daugiau užmušam netyčia, nei tyčia gaudydami ;D
Anonimas
5854
dhk
Anonimas
5854
Tai kad neapsimoka taip mašina teršt ;O
Anonimas
5855
koks bled cia kerstas, po to kai reik juos nuplaut tai nu nx!
kasiakas
5856
ha ha rukykit :D
Anonimas
5856
#4 buciuoj bybin i rek valio
Anonimas
5856
Ir man :D
Anonimas
5856
Po keliones su www.autogidas.lt/skelbimai/harley-davidson-night-rod-special-2007-02837751.html butu buve jei stiklas butu
Anonimas
5856
Po kelionės į Ispaniją su Harliu tai visas stiklas buvo :D
Siaubas_Baubas
5856
beje: "72 people like this" :D taigi, #4, kita karta geriau nekalbek kitu balsu :D
Siaubas_Baubas
5856
ir man :P
Anonimas
5856
#4 ir man :)
Anonimas
5856
#4 man
Anonimas
5856
Nu nebegaminkit tokių beprasmiškų ir idiotiškų "juokų". Kam čia juokingas toks?
Anonimas
5856
:)
Anonimas
5856
nelabai toks. ;D
Anonimas
5856
: DDD
|

