Savaitę prieš informatikos egzaminą pliekiau WoW. Egzamino balas - 91. Davai bl įrodykit, kad WoW trukdo egzams.
World of Warcraft - 90% neišlaikytų egzaminų priežastis
Anonimas
4846
Leene
5785
Anonimas
5839
As ant egzaminu sesija kaip tik prasitesiu si zaidima. Padeda nuimti stresa po bemiegiu studijavimo naktu ;)
Anonimas
5846
Aš net nelošęs, tik Mu-Online :D
Anonimas
5846
Bukina dėja bet ne tik vaikus. o tai labai liūdna..
Anonimas
5847
Linegae II 110% neišlaikytų egzaminų priežastis :D
Anonimas
5892
ne tik wow, bet ir visi kiti zaidimai bukina vaikus, atima laika ir pan. ziurekit placiau :)
Anonimas
5907
perdedat smarkiai :D bet juokinga :D
Anonimas
5936
Netiesa ^^ Viska issilaikiau ;D
Anonimas
5974
tikra tiesa ;)
Anonimas
6001
Nelosiau ir nelosiu, No-Liferiai xD
Anonimas
6021
nei pridesi, nei atimsi. Teisybe
Anonimas
6027
Edvinas1 sutinku ;D
Anonimas
6044
Geras zaidimas ;)
Anonimas
6045
O like 10% Lineage2
exit
6047
tikras narkotikas x_x
giedriuxxx
6047
true true :) mano klasiokas maniakas ant wow tai ir islaiko ant saru :)
|

