Cia ne gali gyventi, - cia gali tik egzistuoti,

2012.04.18 13:14 deividdas
  • 4
3
lietuva







Nuotraukos nėra
Anonimas 5177    
galėtum ir gyvent jei teisingai kalbėtum ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
Negali*
Nuotraukos nėra
Anonimas 5178    
Kas tau gyvent maišo? Imk ir gyvenk, o jei taip nepatinka tai kam kirmijat Lietuvoj?
Grįžti į viršų